בקיצור, מהירות הדף מתייחסת לכמה מהר התוכן שלכם נטען בדף באתר שלכם כאשר מישהו מבקר באתר שלכם. המונח "מהירות דף" מתייחס לזמן בו הורדת אתר או תוכן מדיה משרת אירוח אתרים והוא מוצג על ידי דפדפן אינטרנט על פי בקשה.

כאשר אנו מתמכרים לסיפוק מיידי, המהירות החליפה את הערך של חווית משתמש (המכונה גם UX). יתכן שאתה חושב מדוע אנו מתמקדים במהירות בכלל. ובכן, זה לא נכון. רוב הפעמים, האתרים והיישומים איטיים בגלל מספר סיבות, כולל, משאבים לא מספקים, מערכת גב אחורית או קוד. למרות שיש דרכים להאיץ את האתר שלך מבלי להשפיע על ה- UX שלך. זה לא מספיק שהמשתמשים יתפסו את המוצר או השירות שלך מהר כל כך. מהירות המוצר או השירות שלך היא מרכיב בלתי נפרד שיגדיל את סיכויי הצלחתו. במאמר זה – בואו למצוא את הפתרונות להגברת מהירות האתר וביצועיו.

נתחיל בהסתכלות על ההבדלים בין מהירות ל- UX. מהירות מגדירה את הזמן הדרוש למשתמש לקיים אינטראקציה עם אתר או יישום, ואילו UX מייצג חווית משתמש.

1. מהירות מול UX

ההבדל החשוב ביותר בין מהירות ל- UX הוא המיקום. מהירות המוצר או האתר תלויה בגורמים כגון יעילות האתר וזמינות המשאבים כגון מסד נתונים, מטמון מסדי נתונים ושרתים. אבל ההבדל טמון במיקום של UX – חווית המשתמשים תלויה בתוכן האתר או המוצר.

2. איך משנה מהירות האתר

כאשר אנו הופכים להיות תלויים תמיד במידע שאנו מקבלים מהאינטרנט, תגובה מדויקת היא קריטית להצלחה שיווקית מקוונת. מהירות, מהירות רבה יותר מאתר אחר, בהחלט יכולה לעשות את ההבדל. זה יכול להוביל ליתרונות רבים שיכולים להועיל לך בגדול.

זה יהיה גם השער לעוד עסקים ומכירות. ובל נשכח, לקוחות רוצים חוויה חיובית. כזה שאפשר לסמוך עליו והם צריכים להיות מסוגלים לסיים את המשימות שלהם בקלות מבלי לבזבז הרבה זמן כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

3 דרכים לשפר את מהירות האתר

ישנן מספר דרכים לשפר את מהירות האתר שלך. בואו ניגש ישר ל -3 הדברים שיכולים לעזור להגדיל את המהירות והביצועים של האתר או היישום שלך.

1. השתמש ברשת העברת תוכן טוב

המהירות שבה תוכןך מועבר למשתמש הקצה נקבעת על ידי מארח האינטרנט שלך. זו יכולה להיות הסיבה העיקרית לזמני טעינה איטיים. יתר על כן, הדבר מושפע גם ממהירות הרשת ותנאי החומרה.

לכן, על מנת שתגדיל את ביצועי השרת שלך, השתמש במקום זאת ברשת CDN. זה יהפוך את חווית המשתמש באתר או ביישום שלך למהירה ואופטימלית יותר.

עם זאת, עדיף שתבדוק קודם כל את היכולות הטכניות של מארח האינטרנט שלך ואז תוכל להחליט על איזה סוג CDN ללכת.
למידע נוסף אודות שיפור מהירות אתרי אינטרנט – GoldenRoz באפשרותך לבקר ב- goldenroz.com

2. השתמש בתוכנה הנכונה

כדי להימנע מבעיות ביצועים אלה, עדיף ללכת על תוכנית אירוח אתרים מטופחת. במקרה כזה, עליך לוודא שספק האירוח שלך מספק כלים טובים שיבטיחו שהאתר וסביבת האירוח שלך מאובטחים ומותאמים במיוחד כדי להימנע מבעיות כאלה בעתיד.

3. השתמש בסביבת אירוח נכונה

דבר חשוב נוסף יהיה להשתמש באתר בעל הפלטפורמה והאירוח הנכונים. אם תבחר בפלטפורמה הלא נכונה, האתר שלך יתמודד עם הרבה בעיות כגון בעיות תאימות, בעיות אבטחה ובעיות אחרות.

יתר על כן, וודא שסביבת האירוח שלך מותאמת לשיפור הביצועים של סביבת האירוח שלך. שימוש באירוח נכון או רשת העברת תוכן נכונה יכולה להביא לשיפור המהירות של האתר, אך רק אם לספק אירוח ורשת אספקת התוכן שלך יש את התשתית הנכונה.

אם כי, אלו היו שלוש הדרכים לשפר את מהירות האתר שלך. כדי לקבל תובנות טובות יותר על 3 הדרכים שלנו כאן, חשוב לבדוק את רשת אספקת התוכן שלנו – אנו מספקים ארכיטקטורת ופלטפורמת רשת ניתנת להרחבה, מאובטחת ומותאמת. רשת משלוח התוכן שלנו תעלה את מהירות האתר שלך

למידע נוסף על מהירות העמוד בערך הבלוג שלנו אודות מדדי ביצועים מרכזיים של האתר שיכולים לעזור לייעל את האתר שלך ולשפר את חווית המשתמש

מהירות הדף מתארת את זמן טעינת הדף כזמן הנדרש להצגת תוכן בדף מסוים, החל ממועד הבייט הראשון ועד הזמן הדרוש לדפדפן שלך כדי לקבל את הבייט הראשון של המידע משרת האינטרנט. כעת, כאשר אתה יודע את חשיבות מהירות הדף וכיצד לבדוק את ביצועי הדפים שלך, הגיע הזמן לשפר את מדדי המפתח האלה.

הפחתת מהירות הטעינה של דפים יכולה לשפר לא רק את הביצועים והשימושיות של האתר שלך

אלא גם את ה- SEO שלו. ישנם הרבה גורמים המשפיעים על משך הזמן שבו טעינת דפים באתר שלך קיימת, וישנן דרכים רבות ושונות להעלות את המהירות ולשפר את חווית המשתמש. אם אתה רוצה לצמצם את זמן הטעינה של האתר שלך ולהגדיל את הביצועים, לחץ על האינפוגרפיקה המעניינת הזו המציגה 9 דרכים פשוטות ורבות עוצמה להקטין את זמן הטעינה של האתר שלך ולהגדיל את ההמרות שלך ונסה ליישם את הטיפים הפשוטים האלה.

על ידי הפעלת מטמון דפים ודפדפנים

תוכל לשפר את זמני הטעינה של תמונות, סרטונים, שאילתות, קבצי CSS, קבצי JS ועוד. שמירת דפי האינטרנט שלך מסייעת לצמצם את הזמן עד לבייט הראשון (TTFB) שהשרת צריך על ידי שימוש בפחות משאבים לטעינת הדף. זה חל על שתי גרסאות המשתמשים של האתר שלך, המאוחסנות במטמון הדפדפן, מה שמאיץ את הדף שלך כאשר משתמשים מבקרים באתר שלך.

כותרות שפג תוקפן מפחיתות את מספר בקשות ה- HTTP ליצירה

מה שמאיץ את זמן טעינת הדפים. אם אתר אינטרנט מגיב במהירות לפקודות ולא לוקח יותר משנייה או שתיים לטעון כל דף, אתה יכול לצפות מהמבקרים שלך לבלות יותר זמן בדף. זמן הטעינה הממוצע של דף נחיתה לנייד הוא 2.2 שניות, אך 53% מהביקורים באתרים ניידים נטושים לקחו יותר משלוש שניות לטעינה מלאה.

אם טעינת הדפים שלך לוקחת יותר מדי זמן

יתכן שזה בגלל שהתמונות שלך נטענות בגודלן המלא ובאיכותן, וכתוצאה מכך זמן טעינה ארוך יותר. ככל שדף נטען זמן רב יותר, כך גדל הסיכוי שהמשתמשים שלך עוזבים את האתר שלך, ולכן SEO הוא מה שאנו מכנים מהירות דף, זמן טעינת דפים ושיעור יציאה מדף הכניסה.

קבצי תמונות גדולים וכבדים

והם מאטים את טעינת דפי האינטרנט. הדרך הטובה ביותר לדחוס תמונות היא להשתמש בתוספים ובסקריפטים לייעול תמונות להעלאת מהירות העמוד. כאשר משתמש מבקר בדף אינטרנט אנו מציגים תמונה ממוזערת, וכאשר משתמש לוחץ על התמונה הממוזערת אנו מבקשים את התמונה בגודל מלא מהשרת ומרעננים את הדף.

טעינה אסינכרונית מאפשרת טעינת מספר קבצים בו זמנית

מה שמאיץ את ביצועי הדף. בנוסף לשימוש ב- CDN לשמירת הדפים שלך, באפשרותך גם להשתמש בתוספים כדי לייעל את התמונות שלך, להעביר טעינת סקריפט ולמזער את קבצי האתר שלך. יישומי פלאגין שמשנים את גודל התמונות, ממזערים קוד ומעכבים את טעינת JavaScript יכולים כולם לעזור במהירות הדף.

יישומונים קטנים כגון כפתורי גוגל יכולים להשפיע על ביצועי האתר מבחינת זמן טעינת העמוד ובמקרים מסוימים יכולים להגדיל עד 2 שניות

יישום תוספי אופטימיזציה חזקים המייעלים את מספר ביקורי HTTP באתר שלך יכול לשפר משמעותית את מהירות טעינת הדפים. תוספי ייעול ביצועים וסקריפטים בצד השרת הם האופטימיזציות העדכניות ביותר שיכולות להיות בעלות השפעה מינימלית אך ניכרת על מהירות הדף וזמן הטעינה.

לאחר שהשקעתי 45 דקות ביישום המלצות רבות ככל האפשר בפוסט זה, הצלחתי לצמצם את מהירות הטעינה ב -583 ms, להקטין את גודל העמוד בשליש ולמחצית את מספר בקשות HTTP.

עם עדכון האלגוריתם של חוויית הדף של Google הצפוי במאי

עכשיו זה זמן טוב לשקול מחדש את הטיפים האלה לשיפור מהירות טעינת הדפים וביצועי האתר. שינויים בחוויית דף Google הנוגעים לגרעין האינטרנט החשובים למהירות טעינת דפים, אינטראקציה ופריסה חזותית, ישפיעו רבות על אתרים רבים.

הקשר בין אלמנטים של קלות השימוש באתר ונאמנות הלקוחות קשור ל- KPI של אתר אינטרנט

הכוללים מהירות דף, זמני טעינה, היענות לאתר ובקשות משתמשים. במודל היפותטי של אופטימיזציה למהירות אתרים, תכונות כגון אמון באתר, אינטראקטיביות ורלוונטיות מידע נחשבות כקבוצת משנה של ידידותיות המשתמשים של האתרים על ידי משתמשי קצה, תוך התחשבות ב- KPI אלה.

דוחות מהירות דפים המציגים את מהירות האתרים שלך לאורך זמן יכולים לעזור לך לזהות מגמות וזמנים מדויקים בהם האתר שלך נתקל בבעיות

מה שהופך אותו קל יותר להגיע לשורש הבעיה. ציונים והצעות נפרדים לגרסאות שולחן העבודה והנייד של האתר שלך מספקות נקודת מוצא מוצקה להערכת מהירות האתרים שלך ומספקות אמצעים קונקרטיים שאתה יכול לנקוט כדי לשפר את מהירות הטעינה של הדפים שלך. סיכום של זמן הטעינה של הדף שלך, כולל גודל העמוד, מספר הבקשות וכיצד הוא נערם בהשוואה לדפי בדיקה אחרים, נותן לך מבט על מהירות ומצב הדף שלך, ומעקב לאורך זמן הוא דרך קלה לעקוב אחר השיפור. ואובדן ביצועים.

אחסון קבצי המדיה שלך ברשת אספקת תוכן (CDN) היא אחת הדרכים הטובות ביותר להאיץ את האתר שלך על ידי קיצוץ רוחב הפס בשיעור של עד 60% והפחתת מספר הבקשות שהאתר שלך צריך לבצע. CDN הוא שרת רשת המארח את האתר שלך ומאיץ את זמני טעינת הדפים.