בעוד אנו ממשיכים לפתור בעיות נפוצות בדלתות הפנים, אנו מתמודדים גם עם בעיות במנעולי הדלתות.

ידיות לדלתות בחיפה

ידיות ומנעולים היו תמיד חלק מבעיות נעילת הדלתות בבית ובעבודה. סיבה נפוצה למנעולי דלתות רופפים היא שהרכיבים הפנימיים אינם מחוברים זה לזה כפי שהם אמורים להיות, וכתוצאה מכך נעילה רופפת, ידית או רכיבים פנימיים אחרים. הסיבה לכך היא סוג של חסימה של המנגנון עצמו, מכיוון שהמפתח אינו מספיק לנעילת הדלתות בדירה שלכם בחיפה. אין צורך להחליף את הברגים או האומים על ידי מנעולן מורשה אלא אם כן הם אינם ניתנים לתיקון. שירות מנעולן בחיפה יכול לדאוג לעבודה ולהצטייד בציוד מיוחד לתיקון הבעיות במנעול הדלת בשיטות לא הרסניות. אם יש לך בעיות בנעילת הדלתות, המפתח שלך תקוע וקשה לסובב את המנעול, אך יש לך את המומחיות לעזור לך. מנעולן מחיפה מקומי ואמין יבטיח שהמנעולים יהיו במצב טוב שוב – בכושר עליון לפני שתעזוב את המקום. מנעולנים חכמים משתמשים בשיטות לא הרסניות כדי לפתור בעיות במנעולי דלתות. אם יש לך בעיות בהצמדה של מנגנון נעילת הדלת שלך, תוכל לשלוח אליך אחד ממנעולנות שלנו.

אם ברצונך להימנע מבעיות אפשריות במנעול

היקרות לתיקון ויכולות לקלקל את יומך, ודא כי מנעולי הדלת שלך מתוחזקים כראוי. עדיף תמיד לבדוק את נעילת הדלת מעת לעת – ולהימנע מסגירות – ולהתקשר לצוות שירות המנעולן בחיפה שלנו אם יש לך בעיה במנעול הדלת. אין שום ערובה כי בעל הבית הממוצע שלך יקבל טיפול בכל נושא נעילת הדלת, לכן אל תהסס לפנות לשירות מנעולנות מקצועי אם אתה זקוק לעזרה.
לעוד פרטים בנושא של תקלות במנעולי הדלת ניתן לבדוק כאן: eyalock.co.il

אל תנסה לאמץ את המפתח לדלת מכונית נעולה על ידי ניסיון אחד מהטיפים שלנו לפתרון בעיות

כיצד לתקן מנעול שאינו נעול או מנעול דלת שנשבר על ידי מפתח. אם נתקלת בבעיות במפתחות שלך שאינן פועלות במנעול, קרא "כיצד לתקן נעילת מקשים." הנה כמה בעיות מנעול דלתות שיכולות להוות אי נוחות, אך בשורה התחתונה אין במקום ניסיון ומתעלם מההשלכות שעשויות להגיע רחוק ממה שאתה חושב. פריצת מנעול מקשים יכולה להיות בעיה במנעול עצמו או בבורג שאינו נעול. אם תכריח את המפתח שלך למנעול דלת, המפתח עלול להישבר מתוך מנעול.

בריח פגום או בורג החוסם נעילת דלת יכולים גם להיות הגורם לניסיון פריצה – פנימה, החוצה או אפילו ניסיון פריצה.

פריצת מכוניות יכולה גם להשאיר מנעול דלת שבור

כאשר גנבים מנסים לפרוץ אותו. אין להתעלם מבעיות במנעול הדלת כתוצאה מהתקעת לכלוך על המפתח, מכיוון שעלולות לגרום ליותר בעיות מאשר פריצת מפתח למנעולים. נעילת דלתות נוקשה או איטית יכולה להתרחש עקב תחזוקה לקויה, תחזוקה לקויה או אפילו כשל במנגנון הנעילה שיחייב בשירותיו של מנעולן בחיפה.

אם למנעול הדלת שלך יש התאמה לצילינדר

אתה יכול לנסות לשמן את המנעול בתרסיס סיליקון או גרפיט. אם עדיין יש לך בעיה במנעולי דלתות הזזה, אפשרות אחרת היא להחליף את מסגרת הדלת. בדוק את מנעולי הדלת שלך בעזרת טבעת מפתח ובדוק את המנעולים באופן ידני לגבי דלתות – זה ייקח כמה דקות. השאר את אחד החלונות נעול בזמן שאתה מתקן את הדלתות והמנעולים עד לתיקונם.

אם אתה מגלה שנעילת הדלת שלך לקויה, הפתרון תלוי במנגנוני הנעילה שתבחר. הסר את מנעול הדלת ובדוק אם קיימים חלקים קטנים שחוקים או נופלים, מכיוון שכך עובד מנגנון הדלת.

אם שמתם לב שנעלתם דלת רכב אחת או יותר

תוכלו לייחס את הבעיה למנעול דלתות הוואקום שמנעולן מורשה בחיפה מתעסק בזה. הרכיב המדובר הוא הציר המחבר את ידית הדלת לדלת שלך. אם יש לך מנעולי דלתות מסחריים על דלתות המלון שלך, ככל הנראה תזדקק לשירות מנעולן בחיפה מסחרי. הדלת שלך חווה אחת מהבעיות הבאות: נעילה, אובדן כוח או נפילה מהידית.

כאשר אתה לוחץ על כפתור הנעילה או הנעילה על מקש אאודי A4 שלך, עוצמת נעילת הדלת שולחת אות ממסר להדק. המפעילים הם המנגנונים האלקטרוניים שנועלים את נעילת הדלת בעת לחיצה על כפתור הסגירה.

אם המתג נכשל לחלוטין

 

הוא אינו יכול להפעיל את מפעילי נעילת הדלת, וכתוצאה מכך נעילת הדלת שלך לא עובדת. תסמינים של נעילה – תקלה במפעיל יכולה להיות צליל מוזר המגיע מנעילת הדלת בעת לחיצה על הכפתור, או התנהגות מוזרה היוצאת מהמנעול לאחר נעילה או נעילה ספונטנית מבלי להתגרות בו. יתכן שתבחין בהתנהגות מוזרה ממנעולי הדלת שלך ותשמע רעשים מוזרים שנראים כאילו מגיעים מהם כאשר אתה לוחץ על כפתוריך. אם הרכב נעול או נעול לאחר התקלה, מנעולי הדלת יכולים להשמיע רעש שחיקה כאשר המכונית נעולה ולכן יש צורך להזעיק מנעולן מחיפה.