מאמר זה בוחן את תפיסת אירוח הענן ומסתכל על ספקי אירוח הענן המובילים לעסקים קטנים. שירות האינטרנט של אמזון הוא אחד הספקים הפופולאריים ביותר של שירותי ענן לעסקים ברחבי העולם.
למידע נוסף על שירותי מחשוב לעסקים ושרתים וירטואליים בענן לעסקים עליך לבדוק כאן: activate.co.il

בנוסף לשרתי הענן

מחשוב ענן מציע מגוון רחב של שירותים, כולל מודיעין עסקי מבוסס ענן, אחסון נתונים, וירטואליזציה ואחסון ענן. ישנן חברות מחשוב ענן מובילות המציעות שירותי אירוח כגון Amazon Web Service, Google Cloud Platform, Microsoft Azure, Rackspace ו- Microsoft SQL Server. אלה הם ספקי שירותי הענן הטובים ביותר שיעזרו לך לבנות, לפרוס ולנהל את עומס העבודה שלך בענן או במקום.

עננים פופולאריים בקרב עסקים וכוללים כיום מגוון רחב של שירותי מחשוב ענן כגון אמזון ווב שרות, גוגל פלטפורמת הענן, Microsoft Azure ו- Microsoft SQL Server.

שירותי האחסון והמחשוב המוכרים ביותר הם עבור חברות קטנות או גדולות

מודלים למסירת מחשוב ענן הכוללים רק שרתים וירטואליים, אחסון ורשתות נקראים IaaS, או תשתית כשירות (ענן) כשירות (AWS, פלטפורמת הענן של גוגל, Microsoft Azure ו- Microsoft SQL Server) נועדו להפוך אותו קל יותר עבור חברות סטארט-אפ ועסקים קטנים להתחיל בענן. IAAS הוא השירות הבסיסי ביותר מבין השירותים הללו, ומספק אחסון שרת לשרת בענן לצורך אחסון. IAAs ומוצרי PAAS מספקים ללקוחות "סביבות מחשוב ענן את התוכנה, החומרה, הכלים ופיתוח היישומים המופעלים על ידי שרתי ענן ומשאבי אחסון / רשת בכדי להניע את סביבת מחשוב הענן שלהם.

שירותי ענן מיועדים לעסקים קטנים

משתמשים המשתמשים בלוח בקרה מרכזי להתקנת שרתים וירטואליים בענן. מכיוון ששרתי ענן הם בדרך כלל סביבות מרובות דיירים, למנהלים יש שליטה ישירה על המיקום הפיזי של השרת. שלא כמו שרת פיזי, כאשר משתמש מעמיס על שרת הענן שלו, זה לא משפיע עליו. מכיוון ששרת ענן הוא בדרך כלל סביבה מרובת דיירים ולמנהל אין שליטה ישירה על שרת במיקומים פיזיים, ה- VM עלול להיפגע בדרך כלשהי.

כדי לטפל בבעיות אלה , מאמצים בענן יכולים להשתמש ב- Filecloud, פיתרון לאחסון ענן המשתלב עם VMware Cloud ב- AWS ו- AWS ב- VMware vSphere. FileCloud תומך גם בסביבת ענן היברידית ייחודית הגדרת ge המאפשרת לך לבחור בין שרתי קבצי ענן ופריסות מקומיות.

אם אתה רוצה להתחיל עם סביבת ענן מוכנה לייצור

ספק אירוח ענן בחינם לא יספיק. אם ברצונכם להקים מארח ענן באופן מיידי, אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר היא בענן – עולם האירוח הוא שרת משותף. אם אינך מוכן עם הרעיון של מארחי ענן או שירותים הדורשים התחייבות, מוטב שתחפש תוכנית אירוח ענן המשתלמת עבור אירוח, אחסון וגישה לשירותי ענן. יש להתחשב בתוכניות אירוח ענן במונחים של עלות לחודש, ולא לפי שעה או יום, וכדאי לקחת בחשבון את מספר השעות בשבוע ואת כמות שטח האחסון העומדת לרשותך.

ספקים מסוימים מקדישים שרת ענן פיזי ללקוח שיש לו דרישות ביצועים או אחסון ספציפיות בתצורה המכונה לפעמים שרתי Metal Metal. לאחר מכן משתמשים במשאבי המחשוב של השרת הפיזי ליצירת שרתים וירטואליים, המכונים גם שרתי ענן.

שרתים וירטואליים אלה

הידועים גם כמופעים ייעודיים, משמשים כאשר ארגון צריך לפרוס שכבת וירטואליזציה מותאמת אישית ולהקל על חששות ביצועים ואבטחה הקשורים לעיתים קרובות לשרתי ענן מרובי דיירים. עם זאת, אם פועל שרת ענן לא מנוהל, המשתמש צפוי להיות אחראי על ניהול שירות אירוח הענן שלו. בעוד שחלק מחברות אירוח הענן משתמשות בשירותים המשתמשים במרחב שרתים פיזי בכדי לענות על צרכי אירוח האתרים של הלקוחות, הם משתמשים גם במרחבים וירטואליים שניתן להרחיב או לצמצם תוך זמן קצר. בהתאם לספק מארח הענן, צרכים אלה עשויים להיות מטופלים בדרכים שונות.

בין אם אתה רוצה שהשרת שלך יהיה אחסון הענן הטוב ביותר עבור העסק שלך או מארח אתר מסחר אלקטרוני

שירות ענן יכול לעזור לך להשיג את שתי המטרות. שירותי ענן יכולים גם לעזור להשיג את שתי המטרות , כיוון שניתן לבנות או לפרק שרתי ענן בהתאם לצרכים העסקיים. הם יכולים להגיב במהירות על ידי הגדלת והפחתת הביקוש, והם יכולים אפילו להגיב בזמן אמת – לפי הצורך, אומר המשתמש.

שרתי ענן מבצעים את אותו הדבר מתפקד כשרתים פיזיים מסורתיים

המספק כוח מחשוב, אחסון ויישומים. ניתן להשבית שירותי ענן גם כדי לפעול כחלקים וירטואליים של שרת גדול יותר. בנוסף לשרתי ענן וירטואליים, ספקי ענן יכולים לספק שירות ענן פיזי vers (המכונה גם שרתי Metal Metal) המוקדשים למעשה למשתמש. אתה יכול להשתמש בשרת וירטואלי עבור אתר המסחר האלקטרוני שלך או בשרת אחסון פיזי במשרד העסקי שלך.
למידע נוסף בתחום של פתרונות מחשוב לעסקים נא לגשת לאתר r-net.co.il

חלק מחברות אירוח הענן מציעות שטח שרת קבוע בו הלקוחות יכולים להשתמש כאחסון ראשי לאחסון נתונים. הנתונים מאוחסנים בשרת, מוגדרים על ידי חברת אירוח הענן במרכז הנתונים שלה ומאוחסנים כפי שהוגדרו.