קבוצת סטיוארט משפטים הינה עורך דין לתכנון עיזבון, הפוך לנגישות ומובנות לסוגיות משפטיות מורכבות. קבוצת סטיוארט עורכי דין מאמינה בהסבר על הסוגיות המשפטיות והמסמכים המסובכים הקשורים לתכנית הירושה והעיזבון שלך. אנו מייצגים את האינטרסים שלך ושקופים איתך לגבי האפשרויות המשפטיות שלך.

לקבלת ייעוץ ספציפי בנושא דיני ירושה, אנו ממליצים לפנות למשרדנו כדי לשוחח עם עורך דין לענייני ירושה. על ידי פנייה אלינו לגבי תוכנית העיזבון המדוברת, אנו יכולים לנתח את התוכנית ולספק ייעוץ והכוונה.

כאשר הורה או בן זוג נפטר ללא צוואה, חוק העיזבון בקליפורניה קובע מי מהם יירש. זה ידוע גם כחוק מעיים וקובע מי מקבל את רכושו של הנפטר.

יורש

הוא בן משפחה של המוריש, שלאחר מותו של המוריש, יש לו זכות חוקית לטעון את ירושת המוריש. הם יגישו לבית המשפט קמא כדי לקבוע את היורש או המוטב הנכון. הקביעה אם אדם יורש תלויה בשאלה האם משפחתו של האדם הייתה בפיקוחו לפני מותו.

עבור אחוזות קטנות יותר, ניתן להשלים את סיכום העיזבון על ידי הגשת הטופס בלבד והמתנה של זמן סביר לחלוקת הנכסים.

הליכים מינהליים הם אירוע משפטי שכיח שיכול להתרחש בניו יורק אם אתה מת ללא צוואה תקפה ואין לך שום רכוש על שמך

אם אתה מת ואין לך צוואה, והעיזבון שלך נמצא בבעלות פרטית והנכסים האישיים שלך שווים פחות מ- 30,000 $, אתה יכול להגיש בקשה לעיזבון קטן על פי חוק הירושה בניו יורק. אם הצוואה שווה פחות לרכושו האישי של המנוח, ללא קשר לשאלה האם הוא או היא הבעלים של נכס או לא, תוכל להמשיך להליך צוואות קטן על פי החוק.

אם אתה תושב קליפורניה וירש רכוש מאדם המתגורר במדינה אחרת שבה אין מס ירושה, תקבל חשבון מס בגין נכס זה. תושבי קליפורניה משלמים גם את מס הירושה של המדינה, שהוא המס על העיזבון כאשר אדם נפטר, ולא על נכסיהם בירושה.

במקרים מסוימים, בני המשפחה עשויים לכתוב צוואות המביאות לסכסוכים על החלק המחייב. מקרים של מספר יורשים או יורשים משותפים באזורים מסוימים דורשים ייעוץ משפטי מומחה מעורך דין תורשתי מנוסה.

לאחר העברת הנכסים בהתאם לרצון ובביטחון, צפויים להתעורר סכסוכים. הבוררות שונה בכך שהצדדים המעורבים מפנים את מקריהם לבורר חסר פניות שמקבל החלטה על סמך הרשאתו של כל צד. ניתן ליישב סכסוכי צוואה רבים ללא התערבות משפטית.

מעורבות במערכת בתי המשפט למבחן במקרים של ילדים שלא עברו ירושה בהם יש שינויים משמעותיים ברצון או באמון

בעיות הקשורות ליכולתו הנפשית או הגופנית של המנוח או להשפעה מוגזמת. הליכי הצוואת מתחילים במינויו של עורך דין בפני בית המשפט.

הדבר הראשון שעורך דין לענייני ירושות יעשה הוא להחליט האם האדם המתייעץ איתם עובר בירושה על פי חוקי המדינה. הוא או היא גם קובעים את כמות הירושה שהאדם צריך לקבל.

העסקת עורך דין לענייני ירושה בניו יורק זהה להזמנת עורך דין או עזבון. עורך דין לענייני עיזבון יגיש תביעת ירושה לבית המשפט קמא בסמכותו. הם יפנו לבני המשפחה השונים הזכאים לירושה על פי חוקי המדינה.
כדי לראות עוד מידע על עורך דין ירושות ניתן לבקר ב- guardianangel.co.il

ירושה היא כל רכוש שנותר למוריש כמוטב ישיר. זה יכול להיעשות באמצעות צוואה, אמון לביטול או בלתי ניתן לביטול, או על ידי מתן שם למוטב.

במחקר שדווח על ידי דיילי מייל ארה"ב

56% מהתושבים ציפו להשאיר ירושה ליורשיהם בממוצע מוערך של 140,000 דולר. על פי רשימת המוציאים לפועל בצוואה, המוציא לפועל מתחיל לחלק את הנכס למוטבים המיועדים. על פי חוק ניו יורק, ביצוע הצוואה אחראי גם להסדרת התחייבויות במהלך הליכי צוואה.

ילדים שנפטרו זכאים לחלק הבא הגדול ביותר בעיזבון. נכדים שנפטרו, אחים, הורים ובני משפחה אחרים עשויים להיות זכאים לחלקים קטנים יותר בעיזבון.

קבוצת סטיוארט עורכי דין יודעת כי ירושה ותכנון עזבון מורכבים. אמנם אנו מקדישים זמן להקשיב ללקוחותינו, אך איננו מיישמים מנטליות חד פעמית לכל המקרים הנוגעים לירושה או לתכנון עזבון.

אתה זקוק לצוות עורכי דין שיבצע ניתוח יסודי וכנה של מצבך הספציפי וייתן לך את ההדרכה שאתה צריך

אם אתה מעורב בסכסוך ירושה חשוב להיות מיוצג על ידי עורך דין מנוסה בניו יורק לסכסוכי ירושה במשרד עורכי הדין של סטיבן בילקיס ושות 'שיכולים לבחון את עובדות המחלוקת ולעבוד איתך כדי למצוא את הפיתרון הטוב ביותר. לכל מחלוקת.

לאנשים רבים יש סיבה להיות מוטרדים מההוראה בצוואה כי למתעניינים אין זכות להעביר סכסוך לבית המשפט לפונדקאות בניו יורק.

אם אתה מרגיש שאינך מקבל חלק נכבד מהעיזבון

תן למשרד עורכי הדין לנהל את המשא ומתן וההליכים והיה בטוח שבמקרה שלך יטופל עורך דין נדל"ן מנוסה בעיר ניו יורק. אם אתה מעורב באחד או יותר מהתרחישים המפורטים לעיל או בכל סוג אחר של הליכי צוואה, אנו יכולים לעזור לך להחזיר את ההליכים למסלולם. התקשר אלינו בטלפון 212-233-1233 כדי להשיג עורך דין מקרקעין בניו יורק ולהילחם על חלקך ההוגן בעיזבון. עורך הדין למבחן טקסס, ג'ייסון קומר, מייצג יורשים ומשפחות הזקוקים לסיוע בתביעות ירושה בטקסס. ג'ייסון מייצג משפחות במרכז טקסס ומשפחות שאיבדו את יקיריהן המתגוררים מחוץ לטקסס. אם יש לך שאלות לגבי זכויות ותביעות בירושה בטקסס בירושה בטקסס, אנא שלח דוא"ל לג'ייסון או השתמש בטופס יצירת הקשר שלנו כדי להגיש בקשה לתביעת ירושה בטקסס.