נשים רבות מעדיפות לבצע ניתוחים בחזה, כאשר לכל אחת סיבותיה שלה. ניתוחים בחזה הפכו להיות פופולאריים מאוד בקרב נשים מכל הגילאים, נשים צעירות ומבוגרות כאחד. אך לצד ניתוח הגדלת חזה השכיח ביותר, ישנה אפשרות גם לבצע ניתוח הקטנת חזה. נשים שונות יכולות להרים גבה כאשר הן שומעות על האופציה הזאת, אך מדובר על אופציה שכיחה גם כן. מה גורם לנשים להגיע למצב שבו הן מחליטות להקטין את החזה שלהן? במאמר הבא אתן הולכות לקבל תשובות שונות לשאלות שמסקרנות אתכם בהקשר הזה.

הקטנת חזה זה ניתוח שכיח גם כן

למרות סימני השאלה שיכולים לעלות לך, עלייך לקחת בחשבון כי ניתוח הקטנה של החזה הוא ניתוח שכיח. ד"ר אנדרי אופק מקבל למרפאתו מידיי יום עשרות נשים שונות שמעוניינות להקטין את החזה שלהן. כך שאם את רוצה להקטין את החזה שלך, קחי בחשבון כי את בכלל לא לבד. כמוך יש עוד נשים רבות שנמצאות בדיוק באותו המקום שבו את נמצאת. לכן את יכולה להרגיש לגמרי בנוח לבצע את ההליך הזה ביחד עם הרופא המנוסה. רופא שיספק לך תשובות לכל השאלות, ולא ישאיר אותך עם סימני שאלה.

למה לבצע ניתוח הקטנת חזה?

האמת היא שיכולות להיות סיבות רבות שיביאו אותך למסקנה כי מוטב לך להקטין את החזה. יש כאלה שלא אוהבות את החזה הגדול שלהן, הוא פשוט לא פרופורציונאלי לגוף שלהן. אחרות מספרות כי החזה הגדול מביא איתו בעיות רפואיות שקשה להן להתמודד איתן. אחרות פשוט רוצות לעבור את הניתוח הזה לאחר ניתוח הגדלת חזה לא מוצלח. הכל אפשרי כאשר מדברים על ניתוח פלסטיים, וכל אחת יכולה לעשות מה שעושה לה להרגיש טוב. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה הניתוחים האלה נכנסו אל תוך החיים שלנו.

ניתוחים פלסטיים לא עושים בכל מקום

בין אם יצא לך לעבור ניתוחים פלסטיים ובין אם לא, אנו מציעים לך להתייחס אליהם בכובד ראש. ניתוח פלסטי לא עושים בכל מקום, עלייך להיות בטוחה במקום שבו את מבצעת את הניתוח. אם המרפאה לא מעניקה לך תחושה טובה, מוטב לך לחפש אחר אלטרנטיבה אחרת. מחפשת מרפאה שבה תוכלי לבצע ניתוח הקטנת חזה? את מוזמנת להגיע למרפאתו של ד"ר אנדרי אופק בה תוכלי להשיג את מבוקשך. ד"ר אנדרי אופק ביחד עם צוות המרפאה ישמחו לספק לך ליווי צמוד לכל אורך הדרך.