מבוא: מהו אישור נוטריוני?

נוטריון הוא אדם המוסמך לנהל שבועות, לאשר מסמכים, לגייס תצהירים והוכחות ביצוע ומסמכים משפטיים אחרים. אישור נוטריוני הוא מסמך רשמי המכיל את החותמת והחתימה של הנוטריון שאישר אותו.

ישנן סיבות רבות לכך שאדם צריך אישור נוטריוני. לדוגמה, אם אתם נוסעים לחו"ל עם ילד או בן משפחה שאינם דוברים את השפה שלכם באופן שוטף, ייתכן שתרצו לקבל תרגום של תעודת הלידה שלהם על ידי מתרגם מקצועי למקרה שהם צריכים טיפול רפואי בחו"ל.

תרגום מסמכים עשוי להיות יקר בהתאם לסוג המסמך שאתה צריך לתרגם ומאיפה הוא הגיע.

נוטריון הוא אדם שיש לו סמכות לעשות מסמך נוטריוני. אישור נוטריוני הוא מסמך שנחתם ונחתם על ידי נוטריון. החותם מהווה אינדיקציה לאותנטיות וחתימת הנוטריון מאשרת שהוא או היא ראה את המסמך ויודע שהוא נכון.

חותמת הנוטריון על מסמך פירושה שהוא אושר כנכון, ולכן מהימן. החותם גם אומר שאף אחד לא צריך להתעסק בו, כי הם יהיו בניגוד לחוק.

כמה עולה לקבל תרגום של מסמך באמריקה?

באמריקה, העלות של אישור נוטריון למסמך היא $5.00 לדף. עלות תרגום מסמך תלויה בשפה, בדיאלקט ובסוג התרגום. לדוגמה, תרגום מסמך בספרדית עולה בסביבות $25 עד $30 לעמוד ($200 עד $240 עבור 10 עמודים). המחיר לתרגום מסמך בערבית נע בין 50 ל-70 דולר לעמוד (400 עד 480 דולר ל-10 עמודים).
על מנת לשמוע מידע בתחום של נוטריון מחירים של עבודות שונות של תרגום מסמכים עליך לבדוק כאן: plk-lawyer.co.il

המחירים משתנים בהתאם לשפה ולניב אך חשוב שתחשבו את המחירים הללו לפני שאתם מזמינים מתרגם או נוטריון כי זה יהיה הרבה יותר קל מאשר לנסות לעשות זאת לאחר שכבר נקלעתם לעלויות אלו.

עלות הנוטריון משתנה בהתאם לסוג המסמך, התהליך המעורב והמתרגם. למשל, נוטריון לתעודת נישואין יעלה פחות מנוטריון לתעודת אימוץ כי זה יותר פשוט לתרגום.

קשה לתת תשובה מדויקת כמה עולה לקבל תרגום של מסמך באמריקה כי יש הרבה גורמים שמשפיעים על המחיר. עם זאת, אתה תמיד יכול לגלות כמה עולה תרגום של מסמך באמריקה על ידי ביצוע מחקר והשוואת מחירים עם מתרגמים אחרים.

מסמכים נוטריוניים בארצות הברית

תהליך הנוטריון הוא תהליך של אימות מסמכים. הם האנשים המוסמכים לאשר מסמך כנכון ונכון. הנוטריון יאמת את המסמך בחתימה עליו בחותמתו או בחותמתו.

המחיר של אישור נוטריון משתנה בהתאם למקום מגוריכם ואיזה סוג מסמך אתם מבצעים אישור נוטריוני. המחיר עבור אישור נוטריון בארצות הברית הוא 10$.

נוטריון הוא בעל תפקיד שיכול לאשר את אמיתות המסמך.

תפקידו של הנוטריון הוא לחזות בחתימה על מסמך ולאחר מכן להחתים אותו בחותמם. החותמת מעידה כי החותם על המסמך שלפניהם עשה זאת ברצון וללא כפיה. כמו כן, הנוטריון בודק כי כל הצדדים לעסקה מורשים לחתום בעצמם, וכי אף אחד אחר לא חתם בשמם.

על מנת לקבל מסמך נוטריוני, עליכם למצוא נוטריון באזורכם שיוכל לעשות זאת עבורכם. תצטרך לספק להם מסמכים מסוימים כולל תעודת זהות או דרכון, כמו גם מידע על מה שאתה רוצה שהם יאשרו – כמו הסכם בין שני צדדים או שבועה שנידעה בבית המשפט.