ישנם אנשים רבים המציעים מנעולנות כבעלי מלאכה אך אין להם הכשרה מקצועית ראויה במנעולנות. רבים הם גם יועצי אבטחה, אך לא לכולם יש את הכישורים והידע של שירות מפתח. חיפשתי באינטרנט אחר מנעולנים מוסמכים, מורשים, מבוטחים ומורשים והיו מספר דוגמאות לכך שאנשים אלה מציעים את שירותיהם כבעלי מלאכה ואינם בעלי הכשרה "נכונה" במקצועות המנעולנות.

באופן כללי

מנעולנים ממלכתיים יכולים להיות מאושרים גם באמצעות תוכנית הנעילה של DOD, הדורשת GSA – הכשרה מאוחרת בכספת – שה- ASSL תסיים בדצמבר 2020. באופן כללי, מנעולן מוסמך חייב לעבור הכשרה מקיפה. על ידי ארגון שאושר על ידי המדינה הנותן לו את הכישורים הדרושים בכדי להיחשב כמנעולן איכותי. הכשרה זו מאפשרת נעילת אבטחה מתקדמת מתקדמת לעמוד בדרישות הסגירה הממשלתיות ללא צורך בשירות מפתח מפתח שלישי מוסמך.

בדוק את הכלים שמנעולנים משתמשים בהם

כדי לראות במה אתה משתמש כאשר אתה נועל את עצמך בבית או ברכב ומתי אתה הופך למנעולן. אנו מציעים לכם את כל ההדרכות המקיפות הדרושות בכדי להתחיל ולהפוך בקרוב למנעולן מוסמך, מר פרולוק. תזדקק לרישיון, תעודה והסמכה מארגונים מוכרים ממשלתיים כגון ASSL, אך אל תשכח ליצור קשר עם מנעולי הסמית המוסמכים שלך.
למידע נוסף על מנעולן מוסמך בפתח תקווה ומנעולן מוסמך ניתן לבדוק כאן: orlock.co.il

אתה יכול להסתמך על מנעולנים מוסמכים ומורשים אם אתה יודע בדיוק מה הם עושים בעצמם ואיזה הכשרה הם מקבלים מבתי ספר ועמותות מוסמכות

כדי לקבל רישיון, על המועמדים להיות בעלי ניסיון מקצועי של שנתיים לפחות בחברה מורשית. ניתן להחליף קורס רישיון בן ארבעים ושמונה שעות, ואחריו סקירת רישיונות מקיפה. כל מנעולן שיסכים לעבוד כמנטור או חניך צריך להיות בעל תעודה או רישיון מקצועי.

מבחן זה מבטיח לך לשמור על הכישורים שלמדת בחניכותך כמנעולן בעולם האמיתי

אם תעבור את המבחן, אתה רשמית מנעולן מוסמך ומוכן לעבור את מבחן ההסמכה של התאחדות האמריקאית למנעולנים מורשים (ACLSA). לאחר שהשגת תעודת הלבשה שלך, היא תשמש הוכחה לכל המידע שלמדת במהלך הקורס ובאתר. אתה יכול להשיג את התעודה בכל בית ספר מוסמך בארה"ב, קנדה או בריטניה.

עם הסמכה זו תוכלו לחזק את אמינותכם מול לקוחותיכם ולעזור למנעולן לבסס את עצמו כמומחה בתחום זה.

כשאתה מזמין מנעולן מוסמך

אתה יכול להיות בטוח שאתה בידיים טובות ושהוא יעשה את העבודה ביעילות וביעילות, עם עבודה מוכחת. מנגד, מנעולן מורשה, מוסמך ורשום כהלכה מסוגל להציע לכם התקנה ושירות באיכות גבוהה המבטיחים שנים רבות. תמיד תקבל מנעולן מקצועי שיכול לסמוך עליך ומוסמך, שיוכל לספק את התוצאות האיכותיות המגיעות לך.

אם מנעולן רשום ומוסמך יקבל הכשרה נכונה

הוא יכול לספק מגוון רחב של שירותים. קבלן מורשה המספק שירותי מנעולן ישתף פעולה באופן מלא בכל חקירה של הפאנל. אם ברצונך לקבל הסמכה מטעם ALOA, עליך לעבור בחינת מנעולן, המתבצעת על ידי ארגון סחר. תוכלו לקבל הסמכה כמנעולן באמצעות האיגוד האמריקאי לאגודות מנעולנים מורשות, קישור הפותח לשונית חדשה המציגה את האישורים השונים העומדים לרשותכם.

מנעולנים משויכים של אמריקה (ALOA) הם ככל הנראה העמותה הגדולה ביותר של שירותי מפתח ומציעה מגוון רחב של אישורים

כגון איגוד המסגרות האמריקאי (ACL) והמנעולנים המוסמכים הרשומים והמוסמכים (CNCL). , כמו גם מספר תוכניות הסמכה אחרות. שלושה מוסדות עיקריים הקשורים לשירותי ממשל מרכזיים הם המכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה (NIST), המחלקה לביטחון פנים של ארצות הברית (DHS) והמכונים הלאומיים לבריאות (NIH) – שלושת המוסדות הממשלתיים הגדולים בארה"ב.

כדי להשיג תעודת CEL, רמת CMEL היא רמת ההסמכה הגבוהה ביותר עבור שירות מפתח אלקטרוני. כדי להיות מנעולן מוסמך, תחילה עליך להשלים את תוכנית הסמכת המסגר האלקטרוני לרכב (ACL).

ההסמכה מראה כי מנעולן קיבל הכשרה מקצועית מסוימת המאפשרת לו לבצע עבודה גבוהה באמינות

מנעולן מוסמך עובר הכשרה קפדנית ומקיפה על ידי ארגון הכשרה רשום לרכישת הכישורים, האישורים ואישורי האבטחה הדרושים לאתגרים הקשורים למסגר המסגר ולמיומנויות הנדרשות לקריירה מצליחה.

מנעולן מתאמן יכול לקבל הכשרה על ידי השתתפות בתכנית הכשרה עם מספר ארגוני הכשרה שונים בארצות הברית ומחוצה לה. מנעולנים רבים הם חניכים לצבור ניסיון נוסף, וחלקם בוגרי חברה פרטית.

עבור מנעולן מוסמך שרוצה לרכוש את ה- CPL שלו על ידי למידה של הכישורים הדרושים כדי לעבור את בחינת ההסמכה, הכשרה נוספת יכולה להציע אפשרות להיות CML.