במאמר זה תלמדו אילו כלים בסיסיים סטודיו לצילום שלכם זקוק לאירועים קטנים כמו חתונות, אירועי ספורט ואירועים. חשוב לציין כי זה אינו מדריך לפתיחת עסק צילום, אלא מתמקד בציוד הדרוש להפעלתו. הנה כמה מהמידע החשוב ביותר להעלאת התמונות לשלב הבא, וכמה טיפים וטריקים לעסק מצליח. אם אתה מתכנן לתת ללקוחות לנסוע לצילומים, ייתכן שתמצא צורך לשכור או לקנות שטחי סטודיו לעסקי הצילום שלך. במקרה זה, תוכל לשכור צלם שני או לבקש מצלם אחר להעסיק עוזר. קחו בחשבון את העלות של שטחי משרדים, כמו בניין משרדים קטן או אפילו חדר במלון.

תזדקק לצלם שמכיר את הנושא, הסגנון, המיקום וההיבטים האחרים של האירוע, ויש לו מראה ואווירה שמתאימים לאירועים שאתה מתמקד בהם.

אם אתם מחפשים צלם שיצלם חתונה או אירוע תאגידי

עליכם להסביר למותג הבגדים הקטן או לחברה מדוע פניתם אליהם מלכתחילה. באשר לצלמים, אתה יכול ליצור קשר עם משפיע בעוקב גדול ולשאול אותם אם הם צריכים צלם שיוכל להצל עליהם ולהיות צלם המשפיעים שלהם. אתה תחרוג ממה שאתה צריך בכדי להבטיח שאירועי החברה והצילומים שלך יהיו הטובים ביותר. צלמים אלה הם אנשי מקצוע מקצועיים ומכבדים אותם על היותם אנשי מקצוע מקצועיים, כך שאנשים רואים את זה באים ורוצים למצוא צלמים שמצלמים במקומות שהם מזמינים לאירועים.

אם יש לך חברת צילום מבוססת ומוכרת

עליך להתנדב למשרות הראשונות שלך כצלם אירועים. אם אתם מתחילים קריירה בצילום ספורט, התנדבות באירועי מועדוני ספורט מקומיים היא מקום מצוין להתחיל בו. אף אחד לא רוצה לצלם אותך בחינם, אז אתה יכול להתנדב רק 10 דולר ליום למסיבה של מועדון ספורט מקומי, או להמשך הקריירה שלך ככל שתרצה.
למידע מורחב בתחום של צלם לברית ברמת גן וכמה צלמים צריך לאירועים קטנים יש לבקר ב- photographersolution.com

אם אתה רוצה שצלם יצלם את האירוע שלך, תצטרך לשלם יותר, ואם אתה גובה מחיר לפי שעה, אין שום ערובה שתקבל תשלום עבור עבודתך.

לא כל צלם עומד במשימה

אך צלמי חתונות מנוסים תמיד מבוקשים ויכולים לגבות מחירים גבוהים יותר. אם אתם מחפשים צלם חתונות, עליכם לקרוא בעיון את פרטי חבילת המחירים. הם שונים מאוד בין צלם לצלם והם יכולים להשפיע מאוד על תמחור תמונות החתונה. צלם ידוע שצילם אירועים מפורסמים יכול לגבות 500 עד 1,000 דולר לשעה, אך צלם מתחיל בשוק קטן יכול לגבות הרבה פחות מצלמים ידועים שצילמו אירוע בעל שם.

גם אם עצות אלה אינן כלולות בחבילת הצילום שלך, הן עדיין צריכות להיכלל בתקציב צילומי החתונה שלך. אז בפעם הבאה שיש לכם אירוע לצלם, נסו את תשעת הטיפים האלה והודיעו לנו איך עשיתם את זה

על ידי למידה מה עושים צלמי חתונה ואירועים

תוכלו ללמוד מה אתם רוצים לעשות באופן אישי או לא רוצים לעשות כצלם חתונה או אירוע. המומחיות הייחודית שלך תעניק לך הבנה טובה יותר של האירוע שלך, האורחים שלך וצרכי הלקוחות שלך, כמו גם את צרכי הלקוחות שלך.

הטעות הגדולה ביותר שאני רואה בצילומי אירועים פתוחים

היא שיש מעט התמקדות אמנותית בהרכב התצלום. כדי לצלם את הסצנה בתאורת סביבה מוגבלת, על הצלם להשתמש במצלמה עם עדשה איכותית ובעדשה רחבת זווית עם חשיפה טובה. מי שמצלם בחוץ, כולל צלמי חתונות, מעוניין בהגנה מפני השמש ומחזירי אור שמשקיעים אור שמש ומחזירים את אור השמש לדגם בעת הצורך, אך בעזרת קורט של אור זה מספיק להשתמש בנורה או אפילו בפלאש קטן או ברק- מצלמה חינם.

עבור צלמי חתונות ואירועים

עדשה מהירה של 35 מ"מ עשויה להיות בעדיפות נמוכה, אך עבור מי שמוטל על צילום בלתי פורמלי, זה עשוי להיות שווה את זה, ולא רק לתהליכים רשמיים. העדשה השנייה שאתה צריך לקנות היא עדשה של 70 – 200 מ"מ, וזה אידיאלי כאשר אתה צריך לצלם את הרמקול על הבמה, למשל.

אם אתם מארחים חתונה גדולה עם הרבה אורחים

כנראה שתצטרכו לסייע לעוזרים בתאורה ותיאום. חלק מהעמדות די מזדמנות, מה שמצריך ממך לעבוד כל היום ולצלם אנשים שעושים פעילויות. המחירים לצילום אירועים משתנים בהתאם לכמות העיבוד הנדרשת לאירוע. ניתן להזמין אותם לעבודה עם צלם חתונות מקצועי תמורת תשלום קטן, או לעבוד בחינם בחתונות בכדי למלא את תיק העבודות שלכם.