האם קידום האתר שלי ייפגע אם אוציא קישורים מהאתר שלי לאתר אחר?

הקדמה: הפרכת המיתוס של הסרת קישורים ודירוג האתר

הייתה אמונה רווחת שהסרת קישורים מהאתר שלך למעשה תעזור לאתר שלך לדרג גבוה יותר. זה לא נכון, לפי גוגל.

למעשה, גוגל אמרה במפורש שהיא לא משתמשת בהסרת קישורים כגורם דירוג. הם גם אמרו שהם לא משתמשים בזה כאות לאיכות, או רלוונטיות או מהימנות של תוכן.

הסרת קישורים מהאתר שלך יכולה למעשה לפגוע בקידום האתר שלך בטווח הארוך מכיוון שאתה מפחית את מספר הדפים והתכנים באתר שלך.

הפרכת המיתוס של הסרת קישורים ודירוג האתר – Myth about Kid

המיתוס שהסרת קישורים מאתר תוביל לירידה בדירוג הוא לרוב שקרי. האמת היא שגוגל לא תעניש את האתר שלך על הסרת קישורים אם אתה מקשר לאתרי ספאמי. הדבר היחיד שגוגל תעשה הוא להוריד את ציון האמון של האתר שלך.

מדוע הסרת קישורים מועילה לקידום האתר שלך

אם אתה מחפש דרכים לקדם את האתר שלך, אז אתה צריך לשקול להסיר קישורים מהאתר שלך לאתרים אחרים. זה לא רק יעזור לך לקדם את האתר שלך, אלא גם יעזור לאתרים האחרים שקישרת אליהם.

הסיבה העיקרית לכך היא שמנועי חיפוש מדרגים דף גבוה יותר ב-SERPs אם יש לו קישורים רלוונטיים יותר שנכנסים לדף. אז אם יש לך הרבה קישורים שנכנסים לאתר שלך אבל אף אחד לא יוצא מהאתר שלך, אז זה יכול למעשה לפגוע בדירוג הדף שלך ולהפוך אותו לפחות גלוי ב-SERPs.

התשובה היא לא. הסרת קישורים מהאתר שלך לאתר אחר לא תפגע בקידום האתר שלך כל עוד התוכן באתר השני עדיין רלוונטי ושימושי. אם יש לך קישור לפוסט בבלוג שאין לו שום קשר לעסק שלך, אולי הגיע הזמן להסיר אותו.

הסרת קישורים יכולה להועיל לקידום אתרים מכיוון שהיא עוזרת להיפטר מקישורים לא רלוונטיים שעלולים לפגוע במוניטין של האתר או בדירוג של מנוע החיפוש.

מיתוס 2. אם אני מסיר קישורים מהאתר שלי לאתר אחר, זה יגרור עונש על דירוג מנוע החיפוש של גוגל

התשובה היא לא. גוגל לא תעניש את האתר שלך על הסרת קישורים לאתרים אחרים.

גוגל היה מאוד ברור שהם לא מענישים אתרים על הסרת קישורים לאתרים אחרים. הם אמרו שזהו מיתוס והסרת קישורים לא תשפיע בשום צורה על דירוג האתר שלכם.

ישנן סיבות רבות מדוע ייתכן שתרצה להסיר קישורים מהאתר שלך. לדוגמה, אם פרצו לך וההאקר הוסיף קישור מהאתר שלך לאתר אחר, או אם אתה מעביר את שם הדומיין או האתר שלך וברצונך להסיר קישורים ישנים, זה יהיה בסדר גמור וגוגל לא תעניש אותך בשביל זה.

מיתוס 2: אם אסיר קישורים מהאתר שלי לאתר אחר, זה יגרור קנס

האמת היא שגוגל לא מענישה אתרים על הסרת קישורים. עם זאת, אם תסיר יותר מדי קישורים בפרק זמן קצר, הדבר עלול להתפרש כניסיון לתמרן את תוצאות החיפוש ועלול לגרום לעונש.

גוגל אינה מענישה אתרים על הסרת קישורים. עם זאת, אם תסיר יותר מדי קישורים בפרק זמן קצר (יותר מ-10% ממספר הקישורים היוצאים הכולל שלך), זה עלול להתפרש כניסיון לתמרן את תוצאות החיפוש ועלול להוביל לעונש.

מיתוס 3. אם אני מסיר קישורים מהאתר שלי לאתר אחר, זה יביא אזהרה על דירוג מנוע החיפוש של גוגל

זה לא נכון. גוגל אינה מענישה אתרים על הסרת קישורים לאתרים אחרים.

לא, קידום האתר שלך לא ייפגע אם תסיר קישורים מהאתר שלך לאתר אחר.

האלגוריתם של גוגל נועד לזהות מתי קישור מוסר והוא לא יעניש אותך.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן