בובות קטנות של אנשים

לכל בובה, שזכתה לכינוי "הקטנה", יש ראש בד רך וחתומה על ידי יוצר הכרוב קסבייר רוברטס בעצמו. אקסבייר רוברטס חותם על כל בובת Little People ועל כל בובת Cabbage Patch Kids. הפרט האחרון הוא שכל בובה מקורית חתום על ידי אקסבייר רוברטס עצמו. כל אחד מיוצר בעבודת יד וחתום עם החמורים שלו (כן, חמורי הבובה המקוריים) עם טוש בל יימחה – שחלקו יוטבעו (או ייחתמו ויוטבעו) במועד מאוחר יותר.

קסבייר רוברטס תפר ביד את ילדי הכרוב בעזרת האמנית דבי מורהד

לאחר ניסויים רבים, רוברטס יצר בובה שהוא כינה "דמות קטנה". בתערוכות אמנות עממית, רוברטס החל למכור את הבובות הללו בעבודת יד, שאותן כינה "תינוקות". Cabbage Patch Kids נמכרו תחילה בירידי אומנות ואחר כך בבית החולים הכללי של Babyland, מרפאה רפואית ישנה שהפכה לחנות צעצועים לעובדים על ידי רוברטס וחבריו בקליבלנד, ג'ורג'יה.

אקסבייר רוברטס טוען שיצר את המראה של ה-Cabbage Patch Kids

ורבים מהמאפיינים החתומים של Little Peoples, כמו הפנים המעוגלות יתר על המידה של הבובה ותעודת האימוץ, הם של מרתה נלסון תומס, "עממית אמריקאית אמן מקנטקי." Cabbage Patch Kids בהשראת ה-Little People בובה מפוסלת רכה שנמכרה כפריט אספנות על ידי קסבייר רוברטס ונרשמה במשרד זכויות היוצרים האמריקאי בשם The Little People בשנת 1978. קולקו יצרה את Cabbage Patch Kids שרוב האנשים זוכרים מילדות: בובות ויניל רכות עם צמות שיער שהם מכרו בחנויות ברחבי העולם. ל-Little People החדשים יש פרצופים חמודים וידידותיים במקום "הבנים הזועמים" החמודים למדי שצעצועי Little People מהבית הספר הישנים יכולים לקבל.

בובות החברים הקטנים שלנו מציעות גם אלטרנטיבה לבובות וצעצועים שנראים רק כמו תינוקות או פעוטות

בעוד משחק העמדת הפנים נמשך, תמצאו שפע של בובות ואביזרים מהדור שלנו, כמו גם בובות סמרטוטים מקסימות של Lalaloopsy (שנודעו בעבר בשם Bitty Buttons, לידיעתכם) ובובות שהילדים הקטנים שלכם יאהבו. טבילה מהירה באמבט סבון חמים (חלקים גדולים יותר מנוקים עם ספריי Clorox Anywhere) וצעצועים של Little People מתאימים יותר למתנות לחג המולד ולזמן משחק לשנים הבאות. צעצועים באיכות כזו שגם בזמן משחק הם לא מראים סימני בלאי.
למידע נוסף אודות בובות עבודת יד בעיצוב אישי יש לגשת לאתר rockil.co.il

האנשים הקטנים החדשים הרבה יותר גדולים ופחות סביר להיתקע בגרון של ילד (אני זוכר שכולנו הילדים שמנו את האנשים הקטנים שלנו לפה לפחות פעם אחת

אבל למרבה המזל כולנו חיינו עד שראינו את הנקודה הזו ). כשיש לך שני תאומים של Little People, יש לך פי שניים יותר מסמכים ופעמיים יותר בובות לאחסן. ברצינות, תראו הכל, מבתי דרדסים קטנים ועד ארמונות נסיכות גדולות.

אני יודע מעט מאוד על בובות

אבל מכרתי אותן (ללא קופסה) ב-$20-$25 כל אחת. אחרי ההקדמה המתונה ההיא, הנה חמש הבובות הכי שוות שנמכרו השנה. האטרקציה הזו הייתה סט של בובות של מארק טווין ואם יש לך את שלושתן הן יכולות להיות בעלות ערך רב.

לבובות המקוריות יש כמה מאפיינים בולטים שהופכים אותן לבולטות והופכות אותן לבעלי ערך במיוחד. יש בובות שמגיעות עם תוספות אחרות, כמו מתכון של אקסבייר רוברטס, ולחלקן יש כרטיסי יום הולדת שנשלחו על ידי Babyland General.

Coleco שומרת על אותו סגנון כמו המקור של Xavier Roberts

אך משתמשת בראשי ויניל על בובת Coleco. אקסבייר רוברטס עדיין מייצר כל בובה, אבל הצוות שלו עוטה שמלות רפואיות כדי לעזור למשפחה לבחור את התוספת החדשה המושלמת. קראתי איפשהו שעל המקור היה השם של אקסבייר רוברטס, אבל שלי לא… עם זאת, אלה המקוריים שבעלי לבש כשקנה את הבובות.

החושבים קדימה בינינו

או אוהבי הקופסאות היפות – הסתירו את הבובות שלהם ושכחו מהן. החטיפים יצאו מהבובות ו"באופן קסם" הגיעו לתרמיל. בבובות Cabbage Patch, WCT פרסמה תוספות חדשות כגון Little Sprouts, קו צעצועים של בובות קטנות לאספנות, ו-Adoptimals, צעצועים רכים המקיימים אינטראקציה עם Cabbage Patch Kids.

מותג הבובות החדש קבע את כל שיאי המכירות בתעשיית הצעצועים במשך שלוש שנים רצופות והיה אחד מקווי המוצרים המורשים ביותר לילדים בשנות ה-80 [2][3] והפך לאחת הבובות הוותיקות ביותר סדרה בארצות הברית

חברת הצעצועים האירית לוטי דולס מכבדת את הפעיל סינאד בורק על יצירת הבובה הראשונה בעולם. עם Fisher-Price(r), אנשים קטנים לומדים לבנות בובות עם אביזרי צעצוע, מה שמבטיח את הציוד הטוב ביותר לילדים.

לדוגמה, ניקח 2 בובות אנושיות, שתיהן במצב מצוין, עם בגדים וכל המסמכים, ושנת 1980 תעלה יותר מ-1981. אתה צריך לחפש מומחה Little People שיעזור לך. לעתים קרובות על בובות Little People מתחילת שנות ה-80, תמצאו "בול" עם חתימתה האישית מעליו.

בכדי לשמוע מידע בנושא של בובות קטנות של אנשים מומלץ להעיף מבט ב- rockil.co.il

תוכן עניינים

דילוג לתוכן