מהו מפתח אתרים ב-Full Stack?

מפתח אתרים מלא הוא אדם שיש לו את הכישורים והידע ליצור, לעצב ולתחזק אתר אינטרנט.

המונח "מחסנית מלאה" משמש מכיוון שהמפתח מסוגל לטפל בכל ההיבטים של אתר אינטרנט – מקוד השרת האחורי ועד עיצוב החזית.

מפתחי Full stack הופכים פופולריים יותר ויותר בתעשייה מכיוון שהם מסוגלים לספק שירותים מגוונים יותר מאשר עמיתיהם.

מפתח full stack הוא אדם שיש לו מיומנויות הן בטכנולוגיות החזית והן בטכנולוגיות האחוריות. הם אחראים על כל התהליך של פרויקט, מתכנון ועד פיתוח ופריסה. מפתח Full stack יכול לעבוד הן בקצה הקדמי והן בקצה האחורי של אתר אינטרנט באמצעות שפות תכנות שונות כמו JavaScript, HTML, PHP, Python וכו'.

ישנן דרכים רבות ללמוד Fullstack במהירות. Fullstack Academy מציעה חווית למידה סוחפת המלמדת את התלמידים כיצד לקודד מאפס, בעוד Udacity מציעה קורסים על פיתוח אתרים Front-End ופיתוח אתרים Back-End אשר נלמדים על ידי מומחים בתעשייה.

מבוא

המונח מלא מחסנית מתייחס לאדם בעל ידע רחב הן בטכנולוגיות החזית והן בטכנולוגיות האחוריות.

הנתיבים הנפוצים ביותר ללמוד כיצד להפוך למפתחים מלאים הם:

– תואר ארבע שנים במכללה במדעי המחשב, הנדסת תוכנה או תחומים קשורים.

– לימוד עצמי באמצעות קורסים והדרכות מקוונות.

– תכנות אתחול קייטנות.

– התלמדות בחברה או בארגון הזקוקים לכישרונות חדשים בתחום.

אני הולך לדבר על היכן ללמוד פיתוח מחסנית מלאה. מה זה פיתוח מלא? פיתוח מחסנית מלאה הוא מונח המשמש למפתחים המיומנים הן בטכנולוגיות החזית והן בטכנולוגיות האחוריות. מפתח full stack יכול להיות מפתח אתרים, מפתח נייד או מהנדס תוכנה.

יש הרבה שפות שאתה יכול ללמוד לתכנות והכל תלוי באיזה סוג אפליקציה אתה רוצה ליצור. יש גם מיומנויות רבות שאתה צריך ללמוד אם אתה רוצה להיות מפתח שלם. אעבור על כמה מהמיומנויות שאולי תזדקק להם ואז אפרט כמה משאבים שיעזרו לך ללמוד אותם.

תכנית הלימודים הטובה ביותר ללימוד פיתוח אתרים ב-Full Stack בשנת 2019

ישנן דרכים רבות ללמוד פיתוח אינטרנט מלא. אחת הדרכים הטובות ביותר היא למצוא מנטור – מישהו שעושה זאת שנים ויכול לענות על שאלותיכם.

יש אנשים שמעדיפים לקחת קורס ולסיים איתו, אבל זו לא תמיד הדרך הטובה ביותר. כדאי לשקול לקחת קורס מקוון או ללכת ל-bootcamp של קידוד שילמד אותך את כל מה שאתה צריך לדעת תוך חודש או חודשיים בלבד.

מפתח אתרים מלא הוא אדם שיכול לעבוד הן עם הקצה הקדמי והן עם הקצה האחורי של אתר אינטרנט. הדרך הטובה ביותר ללמוד פיתוח אינטרנט מלא היא לקחת קורסים בנושא.

ישנם מספר קורסים זמינים לאנשים שרוצים להפוך למפתחי Full stack. חלק מהקורסים הללו הם בחינם, בעוד שאחרים עולים כסף. אם אתה רוצה ללמוד מהטובים ביותר, עליך לשקול לקחת אחד או יותר מהקורסים הבאים:

1) פיתוח אתרים מלא מאת Colt Steele 2) למד פיתוח אתרים מלא על ידי Codeacademy 3) קורס JavaScript השלם (2018): בנה פרויקטים אמיתיים! מאת אנתוני אליסה

4) קורס React Native ו-Redux השלם מאת סטיבן גרידר

איפה ללמוד פיתוח מלא באינטרנט מהנוחות של הבית?

ישנם קורסים מקוונים רבים שילמדו אותך כיצד לקודד וכיצד לבנות אפליקציה. החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול ללמוד בקצב שלך, כמו גם בלוח הזמנים שלך.

ישנן פלטפורמות רבות שבהן אתה יכול ללמוד פיתוח מלא מחסנית באינטרנט. חלק מהפופולריים שבהם הם Udemy, Code Academy ו-Coursera.

ההחלטה לקחת קורס פיתוח מלא היא לא כזו שיש להקל בה ראש. זו מחויבות עצומה ולוקחת הרבה זמן ואנרגיה.

ישנם קורסים מקוונים רבים לפיתוח מלא, ויש לא פחות תוכניות לפיתוח אפליקציות. תוכניות אלה ניתן להשלים מהנוחות של הבית שלך.

כמה אתה יכול להרוויח כמפתח אינטרנט מלא?

התשובה לשאלה זו אינה פשוטה. ישנם גורמים רבים שנכנסים לתמונה כמו החברה בה אתה עובד, מערך הכישורים שלך ומיקום החברה. השכר הממוצע למפתח אתרים מלא הוא כ-$87,000.
למידע מורחב בנושא של כמה מרוויח מתכנת full stack? מומלץ לבקר ב- successcollege.co.il

למתכנתים מסוג Full Stack יש ביקוש גבוה מכיוון שהם יכולים לעבוד גם עם פיתוח חזיתי וגם עם פיתוח אחורי. הם יכולים גם להיות מעורבים בכל שלב בתהליך מתכנון הפרויקט ועד לתחזוקה.

מפתח אתרים מלא הוא אדם שיודע לעבוד גם מול החזית וגם עם החלק האחורי של אתר אינטרנט. הם מסוגלים ליצור את כל האתר מאפס.

השכר הממוצע למפתח Full stack הוא $80,000 לשנה.

ישנם בתי ספר רבים המציעים פיתוח מלא. עם זאת, בתי הספר הטובים ביותר מציעים הרבה יותר מסתם כישורים טכניים. הם גם מספקים חוויה חברתית לתלמידים ומסייעים להם לפתח את כישוריהם הרכים.
בכדי לראות עוד מידע על איפה ללמוד full stack? באפשרותך לגלוש לאתר successcollege.co.il