השקעה בשוק המניות היא הדרך הראשונה האמריקאים לבנות עושר ולחסוך ליעדים ארוכי טווח כמו פרישה. מציאת הדרך הטובה ביותר להשקיע את כספך עשויה להרגיש מרתיעה, אך היא כרוכה בשאלה היכן להשקיע אותה וכמה אפשרויות השקעה שונות. זמינים עבורך בשווקים שונים.

אם אתה משקיע כרגע במניה אחת, בקרן אינדקס או באג"ח, תוכל להבין כיצד השקעה חדשה משתלבת בתמהיל התיקים שלך. ישנם סוגים מסוימים של מניות דיבידנד יכול להיות טוב יותר עבורך תלוי איפה אתה נמצא במסע ההשקעה שלך.

קרן מדד S & P 500

היא בחירה טובה עבור משקיעים במניות המחפשים השקעה מגוונת ורוצים להישאר מושקעים לפחות עד שלוש חמש שנים. תעודות סל הן ההשקעה הטובה ביותר אם יש לך אופק זמן וקרנות המדד הן הטובות ביותר להשקיע בהן לאורך תקופות ארוכות יותר מאשר קרן מניות אחת.
לעוד פרטים אודות איך מאתרים השקעות מומלצות ניתן לבקר באתר bigshotnews.net

אם אתה משקיע DIY ורוצה להשקיע ב מניות ותעודות סל

באמצעות לוח השקעות טופס יכול לעזור. דף זה יעזור לך לקבל המלצות מומחים למניות שיכולות לעזור לך להשיג את יעדי ההשקעה שלך. אם אתה משקיע חדש, עליך ללמוד על פילוסופיות השקעה מוכחות ולבנות את התיק הראשון שלך סביב המלצות המניות הללו. על ידי מעקב אחר תיק ההשקעות שלך, מאמר זה ב- CNBC יכול לעזור לך לזהות במהירות אילו מניות נשארות ההשקעות הטובות ביותר עבורך.

כדי להיות משקיע טוב, אתה צריך רק 6 מתוך 10 נכון, אבל כפי שתראה, המלצות ליועץ מניות יכולות לעזור לך לעשות זאת.

למרות שיש תמיד סיכוני השקעה

אתה יכול ללמוד להפחית אותם ולהגדיל את התשואות שלך על ידי אסטרטגיית השקעה. אם תלמד כיצד להתחיל להשקיע, תוכל לאזן את תיק ההשקעות שלך עם כל מיני השקעות, אשר כל אחת מהן מציעה יתרונות וסיכונים ייחודיים.

כדי לגוון כראוי, עליך לדעת איזה סוג השקעות אתה קונה, כמה כסף אתה משקיע בכל אחת ואיך להתחלק לקטגוריות נכס ספציפיות. אם הסוכנות שלך מתאימה לך תלוי ביעדי ההשקעה שלך. כמה עצות אני צריך בכל מה שקשור להשקעות? בין אם זה סוג ההשקעה שהייתי צריך או קרן ההשקעות שבחרתי, אני תמיד מתייעץ עם היועץ הפיננסי שלי.

יש המעדיפים ללכת לבד בעת השקעה, בעוד שרבים רוצים שיועץ פיננסי יבחן את תכנון ההשקעה שלהם. חשוב לדעת מתי הכי טוב שיהיה יועץ פיננסי ומתי כדאי לבחור בפלטפורמת השקעה אחרת.

אם תמצא חברה שתוכל להשקיע בה, תקבל את התשואה הטובה ביותר. זוהי בחירה פופולרית אם אין לך זמן או נטייה להשקיע את הכסף שלך או אם אתה רק רוצה להשקיע סכום כסף קטן.

אם אתה רק רוצה להשקיע 500 דולר ולדעת לנצל את המיטב מזה

עיין ברעיונות ההשקעה הקטנים האלה. אנחנו לא ממליצים לך להשקיע את כל החסכונות שלך במניות, אבל אתה יכול להשקיע הרבה. אם אינך משקיע מוסמך או רוצה להשקיע בקרנות מגוונות, השקיע ב- eREIT פרטיים.

ישנן אפשרויות השקעה רבות המפורטות לעיל

אך אסטרטגיית ההשקעה הטובה ביותר היא זו שממקסמת את התשואות שלך תוך מזעור הסיכון שלך. אמנם אתה יכול להשקיע ממש בכל דבר, אך מניות, אגרות חוב ורכוש הן ההשקעות הטובות שאתה יכול למצוא. עם כל סוגי ההשקעות השונים הללו, שוק המניות הוא מקום לקבל תשואות טובות.

בעת חיסכון לפנסיה

IRA של רוט הוא הזדמנות טובה להשקעה לטווח קצר, מכיוון שלעתים קרובות ניתן להשקיע בתמהיל של מניות, אג"ח והשקעות אחרות כגון קרנות נאמנות. קניית מניה, מניות או השקעה אחרת באמצעות פלטפורמה כמו בלוטים היא ההימור הטוב ביותר מכיוון שהיא מציעה את התשואות הטובות ביותר לטווח הארוך.

כדאי להכיר גם את מורנינגסטאר

מכיוון שאפליקציית ההשקעות החינמית הזו משתמשת בדירוגים שלה כדי לבדוק השקעות פוטנציאליות. השימוש בציבור, המאפשר לך לקנות מניות באופן חלקי ללא עמלה, הוא אפשרות השקעה זולה ויכולה לעזור לך ללמוד יותר על השקעה במניות בודדות. יועץ ההון הוא גם כל כך פופולרי מכיוון שאתה מקבל גישה למספר רעיונות להשקעה מיד לאחר ההרשמה.

כדאי לפחות להיות מודעים כיצד לנתח מניות לפני שתשקיע בהן ואם אתה רוצה לדעת יותר על 4ms כלל 1. לפני שאתה משקיע, קרא את המדריך שלנו להשקעה עבור מניות וקרנות, המסביר את העקרונות .

פרסום זה מסביר כיצד קרנות השקעה עובדות, אילו גורמים יש לקחת בחשבון לפני ההשקעה וכיצד להימנע ממלכודות נפוצות. אם אתה רוצה להפיק את המרב מהכסף שלך, עליך להבין מה אתה יודע לפני שאתה משקיע במניות – אז נצל את המיטב.