קחו בחשבון כי ככל הנראה אינכם מכירים את כל אמצעי מניעה הקיימים בעולמנו. הגברים והנשים מכירים לרוב את אמצעי המניעה הכי פופולאריים, אלה שעושים בהם שימוש תדיר. אך מתחת לפני השטח תוכלו למצוא עוד אפשרויות שונות שיכולות להיות מתאימות לכם. מהסיבה הזאת לבחור את אמצעי המניעה המתאים ביותר זה לא דבר של מה בכך. אל תבחרו מיד את האפשרויות המוכרות לכם, כי אולי האפשרויות האלה לא יהיו הכי מתאימות. אנו מציעים לכם לעשות סקר שוק מקיף שבסופו תמצאו את האמצעי הנכון והמתאים לכם.

תוכלו לשמוע מה אחרים מספרים

החוויה כאשר משתמשים באמצעי מניעה כזה או אחר צריכה להיות אידיאלית ככל האפשר. הרי אם אמצעי מניעה גורם לתחושת אי נעימות בעת קיום יחסי מין, הוא לא יהיה הפתרון המושלם. אנו מציעים לכם תמיד לשמוע את חוות הדעת של אנשים שונים שכבר השתמשו באותו אמצעי. הם בוודאי יכולים לספר לכם מהחוויה שלהם על דברים טובים יותר ועל דברים טובים פחות בהשוואה לאפשרויות אחרות. אם לאמצעי מניעה מסוים יש המלצות רבות ככל הנראה הוא גם יהיה מתאים עבורכם. אך כמובן שלא על סמך הפרמטר הזה בלבד תעשו את הבחירה הסופית.

העלות של אמצעי המניעה

בנוסף לחוות הדעת יהיה עליכם להסתכל גם על המחיר של כל אמצעי מניעה. העלויות של אמצעי מניעה משתנות בהתאם לפרמטרים שונים שלא באמת תוכלו לדעת אותם. ישנן אפשרויות במחיר של עשרות שקלים, ישנן אפשרויות במחיר של מאות שקלים. אם אתם מאלה שמקיימים יחסי מין בקביעות, תרצו לדעת כי רכישת אמצעי מניעה לא יעשה לכם חור בכיס. לכן מראש תבחנו את העלויות על מנת שלא תגיעו למצב שבו העלות הסופית תהיה גבוהה מידיי עבורכם. קחו זאת בחשבון עוד לפני שתוציאו את הכסף מהארנק שלכם.

אחוזי ההצלחה

גם העניין של אחוזי ההצלחה הוא עניין שאתם מוכרחים לתת עליו את הדעת. הרי לא תוכלו לסמוך על אמצעי מניעה שמביא איתו אחוזי הצלחה מאוד נמוכים. אמצעי המניעה נועד על מנת למנוע הידבקות במחלות שונות, וכמובן הוא אמור לסייע במניעת היריון. כך בני זוג יכולים לקיים בניהם יחסי מין מבלי שתמיד יהיה להם החשש הזה בראש. לפיכך השימוש באמצעי מניעה הוא קריטי מאוד, וחובה עליכם לעשות את הבחירה הנכונה. מחפשים מידע נוסף > היכנסו לאתר שלנו לקבל עוד מידע רלוונטי עבורכם.